فروش قفسه انباری | قفسه بندی انباری|قفسه راک| مدرن سازان بریس | قفسه بندی مغازه

قفسه بندی مغازه

  قفسه بندی مغازه شامل قفسه بندی سوپرمارکتی و یا قفسه بندی فروشگاهی میباشد . مشتریان عزیزی که تمایل دارند مغازه خود را قفسه بندی کنند میتوانند ضمن آگاهی از انواع قفسه فروشگاهی و سوپرمارکتی موجود نسبت به سفارش قفسه دلخواه خود اقدام نمایند .شرکت قفسه بندی مدرن سازان بریس طیف گسترده ای از انواع قفسه بندی سوپرمارکتی و قفسه بندی فروشگاهی را به فروش می رساند . 

 

نکاتی که هنگام خرید قفسه فروشگاهی و سوپرمارکتی باید به آن توجه داشته باشید:

  • قبل از خرید قفسه فروشگاهی با انواع سیستم های قفسه بندی فروشگاهی آشنا شوید 
  • هنگام سفارش قفسه فروشگاهی نه تنها به ابعاد دقیق قفسه بلکه به ضخامت ورق صفحات و بدنه قفسه نیز توجه کافی را داشته باشید
  • نوع رنگ آمیزی قفسه فروشگاهی تاثیر بسزایی در طول عمر قفسه خواهد داشت لذا هنگام سفارش قفسه فروشگاهی حتما به این نکته توجه داشته باشید
  • سیستم های قفسه بندی فروشگاهی در انواع سیستم های فروشگاهی طرح قدیم و طرح جدید در بازار موجود میباشد که از نظر قیمت با هم متفاوت هستند 

 

آشنایی با سیستم های قفسه بندی فروشگاهی :

 

نحوه سفارش قفسه فروشگاهی :

مشتریان گرامی که قصد خرید قفسه فروشگاهی را دارند در صورتی که با اصول نصب قفسه فروشگاهی آگاهی دارند میتوانند ابعاد فروشگاه خود را به کارشناسان فروش شرکت مدرن سازان اطلاع دهند تا پس از انجام محاسبات لازم میزان قفسه لازم جهت قفسه بندی مغازه مشخص گردد و پس از ارائه فاکتور رسمی فروش نسبت به خرید و ارسال آن اقدام گردد . آندسته از مشتریان گرامی که قصد دارند از صفر تا صد قفسه بندی مغازه خود را به شرکت مدرن سازان بریس بسپارند میتوانند ضمن درخواست خرید ، درخواست نصب را هم به کارشناسان فروش ارائه نمایند تا در سریعترین زمان ممکن نسبت به تامین تجهیزات و اجرای  قفسه فروشگاهی اقدام گردد .

 

***ضمنا خدمات نصب و اجرای قفسه بندی فروشگاهی و سوپرمارکتی شرکت مدرن سازان بریس در کلیه شهرها و شهرستان های کشور عزیزمان ارائه میگردد .***

 آیا فاکتور رسمی هم ارائه میدهید ؟

این سوالی است که بسیاری از مشتریان ما هنگام سفارش قفسه از ما می پرسند و باید همینجا به این نکته اشاره کنیم که شرکت مدرن سازان بریس یک شرکت ثبت شده بوده و کلیه فاکتور های صادره کاملا رسمی  میباشد . 

جهت سفارش قفسه فروشگاهی چگونه اقدام نماییم ؟

جهت سفارش انواع قفسه فروشگاهی و قفسه انباری فقط کافی است با شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل فرمایید و نیازی به مراجعه حضوری به شرکت نمیباشد . کلیه امور از صفر تا صد به طور کاملا سیستمی انجام خواهد شد .

 


عبارات مرتبط:

تجهیز انبار و فروشگاه خود را به ما بسپارید

شرکت قفسه بندی مدرن سازان بریس یکی از بزرگترین فروشندگان انواع قفسه انباری ، قفسه فروشگاهی و تجهیزات مربوطه میباشد . خدمات شرکت قفسه بندی مدرن سازان بریس شامل مشاوره ، ساخت ، نصب و اجرای انواع قفسه بندی فلزی ، قفسه بندی انباری ، قفسه بندی صنعتی ، قفسه بندی فروشگاهی ، قفسه بندی انباری راک ، قفسه بندی انباری پانل راک ، قفسه بندی پیچ و مهره ای ، قفسه بندی خود راهرو ، قفسه بندی درایوین راک ، قفسه بندی راک کفپوشدار و... میباشد.تجهیز انبار و فروشگاه تخصص ماست . ارزانترین قیمت قفسه انباری و قفسه فروشگاهی را از مدرن سازان بریس دریافت نمایید .

جهت ثبت سفارش ویا استعلام قیمت قفسه با ما تماس حاصل فرمایید
021-66574296 09128898468
ارزانترین قیمت قفسه انباری
ارزانترین قیمت قفسه انباری
ارسال قفسه به سراسر کشور
ارسال قفسه به سراسر کشور
رایگان فروش قفسه
مشاوره رایگان فروش قفسه
خرید قفسه با کیفیت
خرید قفسه با کیفیت
صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در زمان

سفارش از طریق واتساپ