فروش قفسه انباری | قفسه بندی انباری|قفسه راک| مدرن سازان بریس | پالت پلاستیکی زیر بار

پالت پلاستیکی زیر بار
دسته بندی : پالت پلاستیکی

 پالت پلاستیکی زیر بار چیست؟

پالت ها صفحات تختی هستند که محصولات و کالاها را روی آنها می چینند. به وسیله نوار هایی محکم دور تا دور آنها را پیچیده و به اصطلاح فیکس می کنند تا برای حمل و نقل و نگهداری در انبار آماده شوند. در گذشته از پالت های چوبی بدین منظور استفاده می شد. اما کم کم پالت های چوبی جای خود را به پالت های پلاستیکی می دهند. چرا که پالت های چوبی علاوه بر این که برای ساخت احتیاج به قطع درختان دارند، طول عمر کمتری نسبت به پالت های پلاستیکی دارند و برای کارگران حمل و نقل نیز، به جهت وزن سنگین و لبه های تیز خطر آفرین هستند.
 
استاندار پالت پلاستیکی زربار
با گسترش تجارت جهانی و به منظور یکسان سازی شبکه حمل و نقل استانداری برای اندازه پالت ها تعیین شده است که رعایت این استاندارد می تواند نقش کشور ما را با توجه به موقعیت جغرافیایی آن در مسیر ترانزیت کالا پررنگ کند. طبق استاندارد ایزو وزن هر پالت باید در حدود 15 تا 21 کیلوگرم بوده و هزار کیلوگرم بار را تحمل کند. ابعاد پالت استاندارد در حدود 40*48*5 اینج برای جایگیری در کانتینرها می باشد. البته استاندارد یورو در اروپا ابعاد پالت را 12×120×80 سانتی متر در نظر گرفته است.
 
پالت پلاستیکی زیر بار در ایران
در ایران نیز مانند دیگر کشورها جایگزینی پالت پلاستیکی آغاز شده است تا جاییکه سازمان بهداشت و محیط زیست برای زیر مجموعه های خود استفاده از پالت پلاستیکی را اجباری کرده است. با توجه به دسترس بودن مواد پلیمری در کشورمان پالت پلاستیکی یکی از تولیدات ایرانی با کیفیت می باشد که به کشورهای دیگر نیز صادر می شود.پالت های شرکت تکین پلاست پاسارگاد دارای تنوع زیادی بوده و بر حسب وزن،میزان تحمل بار در حالت ثابت و متحرک و تعداد جایگیری در کانتینر دسته بندی می شوند. شما می توانید با توجه به نیازتان ابعاد مورد نظر را به واحد فروش این شرکت سفارش دهیدگالری تصاویر:
تجهیز انبار و فروشگاه خود را به ما بسپارید

شرکت قفسه بندی مدرن سازان بریس یکی از بزرگترین فروشندگان انواع قفسه انباری ، قفسه فروشگاهی و تجهیزات مربوطه میباشد . خدمات شرکت قفسه بندی مدرن سازان بریس شامل مشاوره ، ساخت ، نصب و اجرای انواع قفسه بندی فلزی ، قفسه بندی انباری ، قفسه بندی صنعتی ، قفسه بندی فروشگاهی ، قفسه بندی انباری راک ، قفسه بندی انباری پانل راک ، قفسه بندی پیچ و مهره ای ، قفسه بندی خود راهرو ، قفسه بندی درایوین راک ، قفسه بندی راک کفپوشدار و... میباشد.تجهیز انبار و فروشگاه تخصص ماست . ارزانترین قیمت قفسه انباری و قفسه فروشگاهی را از مدرن سازان بریس دریافت نمایید .

جهت ثبت سفارش ویا استعلام قیمت قفسه با ما تماس حاصل فرمایید
021-66574296 09128898468
ارزانترین قیمت قفسه انباری
ارزانترین قیمت قفسه انباری
ارسال قفسه به سراسر کشور
ارسال قفسه به سراسر کشور
رایگان فروش قفسه
مشاوره رایگان فروش قفسه
خرید قفسه با کیفیت
خرید قفسه با کیفیت
صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در زمان

سفارش از طریق واتساپ
مشاهده صفحه اینستاگرام مدرن سازان بریس