فروش قفسه انباری | قفسه بندی انباری|قفسه راک| مدرن سازان بریس | نردبان خانگی کاسپین

نردبان خانگی کاسپین

 مشخصات کلی:

نردبان خانگی کاسپین را شاید بتوان بی‌نقص‌ترین نردبان در طراحی و کارایی دانست، این نردبان حتی از کوچک‌ترین نکات در طراحی هم چشم‌پوشی نکرده است. نردبان‌های خانگی سری کاسپین 
ساخته شده از آلومینیوم است که درعین استحکام بالا، وزن کمی داشته باشد. پله‌های نردبان کاسپین بدین‌صورت طراحی شده است تا کمترین آسیب را هنگام استفاده برای پا داشته باشد، عرض  
پله‌های فلزی این نردبان ۱۷/۵ سانتی‌متر و ابعاد پله‌ی پلاستیکی – آخرین پله – ۲۵*۲۵ سانتی‌متر است. هم‌چنین روی پله‌های فلزی این نردبان شیارهای پلاستیکی درنظر گرفته شده است تا از سُر خوردن پا هنگام استفاده جلوگیری شود، البته این شیارها درهنگام استفاده‌ی بدون کفش باعث ایجاد راحتی پا نیز می‌شود، نکته‌ی آخر در مورد پله‌های این نردبان تاشو بودن آنها است، بدین‌صورت که هنگام تا شدن نردبان پله‌ها نیز به‌سمت بالا تا می‌شوند تا کمترین حجم پس از تا کردن بدست آید. نکته‌ی مهم دیگر این نردبان استفاده از جاابزار تاشونده است،‌ استفاده از نردبان عموما با ابزار صورت می‌گیرد و یکی از مسائل مهم نگه‌داشتن ابزارهای بزرگ توسط اپراتور نردبان است، این نردبان محل مخصوصی برای نگهداری ابزار درنظر گرفته است که شما می‌توانید در محل‌های مخصوص تعبیه شده ابزارها را تعبیه و استفاده کنید، این قسمت نیز به‌مانند پله‌ها حالت تاشوندگی دارد.
نکته‌ی مهم دیگری در طراحی نردبان‌های سری کاسپین تعبیه‌کردن بکسل ایمنی می‌باشد، بکسل ایمنی وقتی نردبان در حالت هشتی قرار می‌گیرد بین ۲ پایه وصل می‌شود و اجازه نمی‌دهد نردبان بیشتر باز شود، جنس بکسل از سیم مفتول فلزی – مانند سیم بُکسل- است که روی پایه‌های قفل می‌شود. درحقیقت استفاده از بکسل ایمنی این امکان را برای شما مهیا می‌سازد تا نردبان را در هرعرض مناسبی قفل و استفاده کنیدگالری تصاویر:
تجهیز انبار و فروشگاه خود را به ما بسپارید

شرکت قفسه بندی مدرن سازان بریس یکی از بزرگترین فروشندگان انواع قفسه انباری ، قفسه فروشگاهی و تجهیزات مربوطه میباشد . خدمات شرکت قفسه بندی مدرن سازان بریس شامل مشاوره ، ساخت ، نصب و اجرای انواع قفسه بندی فلزی ، قفسه بندی انباری ، قفسه بندی صنعتی ، قفسه بندی فروشگاهی ، قفسه بندی انباری راک ، قفسه بندی انباری پانل راک ، قفسه بندی پیچ و مهره ای ، قفسه بندی خود راهرو ، قفسه بندی درایوین راک ، قفسه بندی راک کفپوشدار و... میباشد.تجهیز انبار و فروشگاه تخصص ماست . ارزانترین قیمت قفسه انباری و قفسه فروشگاهی را از مدرن سازان بریس دریافت نمایید .

جهت ثبت سفارش ویا استعلام قیمت قفسه با ما تماس حاصل فرمایید
021-66574296 09128898468
ارزانترین قیمت قفسه انباری
ارزانترین قیمت قفسه انباری
ارسال قفسه به سراسر کشور
ارسال قفسه به سراسر کشور
رایگان فروش قفسه
مشاوره رایگان فروش قفسه
خرید قفسه با کیفیت
خرید قفسه با کیفیت
صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در زمان

سفارش از طریق واتساپ
مشاهده صفحه اینستاگرام مدرن سازان بریس