فروش قفسه انباری | قفسه بندی انباری|قفسه راک| مدرن سازان بریس | نردبان خانگی و صنعتی

نردبان خانگی و صنعتی

 نکات مهم در انتخاب نردبان

قدرت: یکی از شاخص‌های اصلی طراحی نردبان‌ها بیشترین میزان تحمل وزن است، که طبق استانداردهای جهانی باید حدود ۳۰۰ پوند یا حدود ۱۳۷ کیلوگرم تحمل وزن را داشته باشند. که البته این توانایی به جنس و مواد به کار رفته و هم چنین طراحی نردبان بستگی دارد.
ارتفاع: دومین شاخصه ی مهم در مورد خرید نردبان میزان ارتفاعی است که به شما می دهد. این ارتفاع از ۵۰ سانتی متر شروع شده و بسته به نوع استفاده و بلندی دیوار های خانه تا حدود ۴ متر نیز موجود است، البته در خانه های امروزی حدود ۲ متر ارتفاع حدود ۶ پله برای نردبان کافی به نظر می رسد.
جنس: مورد بعدجنس بدنه‌ی نردبان است که باید تحمل وزن یک نفر را به علاوه وزن تجهیزات همراهش را داشته باشد. البته در نظر داشته باشید جنس استفاده شده در نردبان در عین استحکام باید سبک نیز باشد و قابلیت حمل را داشته باشد.
ایمنی: ایمنی خود شامل استحکام بدنه، نحوه ی قرارگیری پایه ها ، تعادل وزنی، سطح و مساحت پله هاست. استحکام بدنه در مورد نردبان ها باید به گونه ایی باشد که در برابر وزن مقاوم باشد و بدون جابه جایی ایستا  و باثبات روی زمین قرار گیرد. نحوه ی اتصال پایه ها به بدنه باید به گونه ایی باشد که هر دوپایه دقیقا موازی یکدیگر بوده و بیشترین سطح تماس را داشته باشد تا نردبان را خوب به زمین محکم کند. گوشه پایه ها باید دارای برجستگی یا زایده هایی باشند که مانع حرکت و لغزش شوند و نردبان را به زمین محکم کند.
مساحت: مطلب بعدی مربوط مساحت و سطح پله هاست مساحت پلها و فاصله آنها از هم باید به نوعی باشد که اجازه حرکت و چرخش به اطراف را به کاربر بدهد همچنین فاصله پله ها نباید از ۳۵ سانتی متر تجاوز کند، چراکه در فاصله بیشتر قدم برداشتن مشکل خواهد بود. و اما در مورد نردبانهای دیواری باید به جنس محکم پله و ثبات بدنه توجه کنید چراکه در صورت هرگونه جابه جایی وپاسخ بدنه به تحرکات وزنی احتمال سقوط را بالا میبرد. پس بدنه ایی را انتخاب کنید که کمترین انعطاف را داشته باشد و ضخامت قابل قبولی داشته و قرص ومحکم باشد.بهترین رنگ و نوع پوشش نردبان در قسمتهای بدنه مدل هایی است که دارای پوشش الکترواستاتیک هستند زیرا در برابر تغییرات دما و رطوبت مقاوم بوده وثابت می مانند و در طول زمان مشمول تغییرات نمیشوند.در مورد نردبان های خانگی  همانطور که قبلا گفته شد در انواع تلسکوبی و تاشو‌اند که باتوجه به اشغال کم فضا برای خانه‌ها مناسب ترند.
 انواع نردبان
نردبان های تلسکوبی: این نردبانها با خاصیت جمع شدگی پایه‌ها به حالت تلسکوپی کمترین فضای لازم را اشغال می‌کند و در دو مدل تلسکوپی و تلسکوپی تاشو وجود دارند. این نردبانها غالبا از جنس آلومینیوم هستند که علاوه بر استحکام بالا، وزن کمی دارند و در جابه جاییها خوب عمل میکنند. ارتفاع این پله‌ها در سایزهای گوناگون قابل سفارش است. در مقابل، از ایرادات این محصول باید به باز و بسته کردن تا حدی دشوار و قیمت بالای آن اشاره کرد که میتواند در انتخاب شما موثر باشند. در مورد این دو نردبان باید گفت که نردبان تلسکوپی خود به دو شکل تلسکوپی ساده و تلسکوپی تاشواند. تلسکوپی ساده روی دوپاپه هستند و برای نصب به تکیه گاه نیاز دارند، بنابراین باید به دیوار تکیه داده شوند که با خطر لغزش و سقوط همراهند. اما در مقابل نوع دوم یعنی تلسکوپی تاشو چون بر روی چهار پایه واقع است با خطر و ریسک کمتری رو به رو است ولی در مقابل ارتفاع کمتری به شما می‌دهد.
 
نردبانهای صنعتی
همانطور که از نام این نردبانها بر می‌آید، این دسته از نردبانها برای کارهای حرفه‌ایی و در ارتفاع بالا مناسب‌اند. بدلیل ارتفاع بلند این محصول بهتر است که در بدنه‌ی آن از مواد سبک و مقاوم مانند آلومینیوم استفاده شود. پایه‌ها و ایجاد تعادل در این نردبانها به خاطر ارتفاع بلندشان بسیار مهم است. معمولا روکش پایه‌ها از جنس پلاستیک آجدار انتخاب میشود که ضریب امنیت را بالا می‌برد. از آنجایی ایجاد تعادل در این نردبانها حرف اول را میزتد و ممکن است برای کارهایی که زمان بر است مورد استفاده قرار گیرد، معمولا پایه‌ها برای ایجاد لنگر عریضتر در نظر گرفته می‌شوند. جنس روکش پله‌ها برای جلوگیری از سر خوردگی دارای روکش‌های پلاستیکی یا الکترواستاتیک هستند تا باعث ایجاد حالت چسپندگی بیشتر بین سطح پله ها و سطح پا شوند، عرض پله ها نیز برای ایجا مانور و گردش به چپ و راست، عریض در نظر گرفته میشوند.
 در نگاه اول به نظر میرسد که این وسیله برای ورزش و بازی ساخته شده است. اما در حقیقت پا ابزار وسیله‌ای بسیار کاربردی برای افرادی است که کارهای ساختمانی از جمله نجاری، کناف کاری، برق کاری، رنگ کاری و … را در ارتفاع انجام می‌دهند. با این وسیله دیگر احتیاجی به استفاده از نردبان ندارید و لازم نیست مرتب برای تغییر مکان هنگام کار از نردبان پایین بیایید و بالابروید. این ابزار با کفی قابل تنظیم به راحتی به سایز پای شما در می‌آید. سطح خارجی کفی نیز از پلاستیک نرم انتخاب شده و مانع لغزش و سر خوردگی هنگام کار میشود.
نردبان صنعتی مفصلی: وزن این وسیله سبک است و جالب اینجاست که با کمک جنس آلومینیومی‌اش میتواند وزن یک شخص بالغ ۱۲۰ کیلویی را تحمل کند. به خاطر وجود فنرهای تعبیه شده، حرکت  به راحتی و نرمی انجام میشود و حفظ تعادل در حالت حرکت به خوبی صورت میگیرد. تنظیم ارتفاع و قفل ارتفاع این وسیله به راحتی صورت میگیرد و از نظر کیفیت اطمینان بخش است. سایز این وسیله به حالت جمع شده فضای کمی اشغال می کند و حمل راحتی دارد، حداکثر ارتفاع آن تا 10 متر هم میرسد که برای بیشتر کارهای داخلی و خارجی ساختمانی کافی به نظر میرسد. نردبان چهار تكه مفصلی، قابليت استفاده در ۱۰ حالت مختلف را به ما مي‌دهد. این نردبان از چهار تکه مساوی تشکیل شده که پس از باز شدن ارتفاعی 4 برابر در حالت یک تکه و ایستاده را به ما  میدهد. ابعاد استاندارد این نردبان در حالت جمع شده باعث شده که حتی با یک ماشین سواری قابل حمل باشد. جنس اين نردبان كاملا از آلومينيوم فابريك بوده و با روكش رنگ كوره اي و بسيار با كيفيت عايق شده است.  اين نردبان داراي دو پايه پلاستیکی می باشد که مانع لیز خوردن می شود.  اين محصول به صورت هشتي شكل هم استفاده می شود که براي استفاده در کارگاه‌ها، انبار‌ها، کارخانه‌ها، باشگاه‌ها، سالن‌ها، تالار‌ها، مساجد، بيرون منزل، داخل حياط، سالن، فروشگاه‌ها، اداره‌جات و… مناسب است. 
در نهایت هنگام استفاده از نردبان نکات ایمنی زیر را رعایت کنید.
 
از یک جفت کفش مناسب برای استفاده از نردبان بهره بگیرید چراکه سطوح صاف پوشیدنی ممکن است باعث لیز خوردگی شود.
همیشه کف کفش خود را چک کنید که تمیز و خشک باشد.برای بالا رفتن از آن از دو دست خود استفاده کنید.در هنگام بالا رفتن از نردبان از حمل وسیله و ابزار اضافی به همراه خود اجتناب کنید. چراکه در صورت سقوط احتمال زخمی شدن توسط ابزارهای همراه زیاد است برای حمل ابزار از یک کمربند مخصوص ابزار استفاده کنید.بدن خود را  همیشه در میانه  پله های نردبان قرار دهید تا تعادل حفظ شود. هرگز به مقدار زیاد به یک سمت آن خم نشوید.برای دست یابی به نقاط مختلف از نردبان پایین آمده و آن را جابه جا کنید. این کار ممکن است خسته کننده باشد اما تنها راه امن است.
 


تجهیز انبار و فروشگاه خود را به ما بسپارید

شرکت قفسه بندی مدرن سازان بریس یکی از بزرگترین فروشندگان انواع قفسه انباری ، قفسه فروشگاهی و تجهیزات مربوطه میباشد . خدمات شرکت قفسه بندی مدرن سازان بریس شامل مشاوره ، ساخت ، نصب و اجرای انواع قفسه بندی فلزی ، قفسه بندی انباری ، قفسه بندی صنعتی ، قفسه بندی فروشگاهی ، قفسه بندی انباری راک ، قفسه بندی انباری پانل راک ، قفسه بندی پیچ و مهره ای ، قفسه بندی خود راهرو ، قفسه بندی درایوین راک ، قفسه بندی راک کفپوشدار و... میباشد.تجهیز انبار و فروشگاه تخصص ماست . ارزانترین قیمت قفسه انباری و قفسه فروشگاهی را از مدرن سازان بریس دریافت نمایید .

جهت ثبت سفارش ویا استعلام قیمت قفسه با ما تماس حاصل فرمایید
021-66574296 09128898468
ارزانترین قیمت قفسه انباری
ارزانترین قیمت قفسه انباری
ارسال قفسه به سراسر کشور
ارسال قفسه به سراسر کشور
رایگان فروش قفسه
مشاوره رایگان فروش قفسه
خرید قفسه با کیفیت
خرید قفسه با کیفیت
صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در زمان

سفارش از طریق واتساپ
مشاهده صفحه اینستاگرام مدرن سازان بریس